| MariusMarin123 a întrebat:

Sunt din lași si sunt in a VIII-a si vreau sa devin inginer auto/inspector ITP.
Ce liceu ar trebui sa urmez?
Sunt capabil sa iau cel putin 7 la evaluarea nationala iar pe clasele V-VII am media 9, 40.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Ce liceu ar trebui sa urmez?"
chiar nu conteză, important e să iei bac-ul și apoi faci ceva facultă cu și despre autovehicule

| Lion56 a răspuns:

Pentru inginerie te ajuta un profil mate-info.

| String27 a răspuns:

Totul depinde de tine. Gandeste-te, de exemplu, ce materii iti plac cel mai mult.

P.S. : Iti recomand aceasta pagina : https://www.facebook.com/Pregatire.de.nota.10/