| anonim_4396 a întrebat:

sunt genul omului nepasator, si acum mi-am adus aminte ca am 2 corigente. Sunt clasa a 9-a, corigent la Mate si Logica.
Profu de mate e cam betiv asa de fel, sper sa ma treaca.
Profa de logica e cam batranica asa, am cam suparat-o si mi-a spus ca daca nu invat nu ma trece.

Ma puteti sfatui? Dau funda si voturi!
Imi puteti da ce sa invat modele, teste orice e binevenit! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Cruciuliță a răspuns:

Ma omule, ce memorie buna ai! Pftiu, sa nu fi de deochi!
Eu zic sa nu te mai duci la nici o corigenta laughing, dar lor sa le spui ca ai fost, totusi. N-ar fi fain?
Oricum, ambii sufera, in cazul lor, de uitare. Unul ca e betiv, cealalta ca e prea batrana. ma, ce le-ai nimerit! Deci scapi ieftin.
Sincer, ei asteapta din partea ta un pic de implicare, sa vada ca esti interesat sa treci clasa.

5 răspunsuri:
| IndiferentXD a răspuns:

1 stlica de vin ceva la boss nu strica happy chiar si un cartus de tigari, iar la baba aia in afara de 1 buchet de flori trebuie sa inveti straight face!

| BaiatuVesel a răspuns (pentru IndiferentXD):

E mai prost el asa de fel i-am dus JB in ultima zi de scoala dar ma lasase deja corigent.
Vad eu.

Nu stiu ce sa invat aia e problema.

| BaiatuVesel a răspuns:

Nu glumesc piticule.

Mai astept raspunnsuri.

Dau funda!