| Cioboata_Constantin_Eugen_1992 a întrebat:

Salut tuturor! Am terminat liceul acum 7 ani si nu am luat BAC-ul (am dat in toamna doar)
As vrea sa il dau iar dar am o intrebare: as putea sa ma inscriu la BAC la alt liceu nu la cel la care am terminat? Liceul la care vreau sa ma inscriu are acelasi profil. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Staif a răspuns:

Exista un numar de ani (nu mai stiu cati) dupa care trebuie sa repeti ultimul an. Mergi acolo unde vrei sa te inscrii si intereseaza-te.

| Cioboata_Constantin_Eugen_1992 explică (pentru Staif):

Am intrebat la liceul unde am terminat si mi-au spus ca pot sa dau BAC-ul acum dar nu stiam daca pot da si la alt liceu
Multumesc!