| TerenteFTW a întrebat:

Salut,urmeaza sa incep cursurile la UPB - Energetica si nu stiu cand trebuie sa merg pentru o camera de camin, pe la jumatatea lui iulie m-am dus la secretariat sa duc diploma de bac si cand am intrebat de camin, mi-au raspuns sec "uita-te pe site", am intors site-ul lor pe toate partile si nu gasesc nicio postare de anul acesta.
Daca e cineva din UPB din orice an, poate sa-mi spuna cand a facut cererea pentru cazare?

1 răspuns:
| LittleBugsBunny a răspuns:

Intrebarea ta este postata pe 1 septembrie 2015 deci nu stiu cat de mult te ajuta, dar... 1. deseori site-urile facultatilor mai ales astea din Bucuresti sunt degeaba 2. daca nu ai infomatii de la secretariat poti intreba asociatia studenteasca ( care poate sau nu sa te ajute pentru ca nu stiu cat de informati sunt) 3. cel mai ok ar fi sa mergi direct la camin sa intrebi administratora si ea iti va spune happy