| Durac_Alin_1993 a întrebat:

Va rog sa ma informati si pe mine, ce se intampla daca inghet anul la facultate? sunt anul 1 si nu stiu ce sa fac, adica daca inghet anul anul viitor pot continua la aceiasi facultate? raman la buget? sau ce se intampla? Help please!

Răspuns Câştigător
| CreeperHelp a răspuns:

Ingheti anul acum, vei repeta anul acesta in anul viitor si va continua normal, tot la aceeasi facultate vei fi.

| Durac_Alin_1993 explică (pentru CreeperHelp):

Si raman la buget?

| CreeperHelp a răspuns (pentru Durac_Alin_1993):

Desigur, totul va fi la normal doar ca anul il vei repeta incepand din anul viitor.