| ddav23 a întrebat:

Va scriu pentru ca sunt un pasionat de limbi straine, atat cat imi permit timpul si resursele si as dori sa incep studiul limbii finlandeze. As prefera sa am macar inca un partener de studiu, daca sunt mai multi doritori, ar fi chiar bineveniti. Asadar, astept pe oricine ar fi interesat de studiul acestei limbi, cu extrem de putini cunoscatori in Romania, dar inedita si captivanta. Dispun de doua manuale, inregistrari audio si cam tot ce ar fi necesar. Astept mesajele voastre...

Răspuns Câştigător
| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Deci daca m-ar interesa limba mai putea ajuta? ca sa inteleg.

| ddav23 explică (pentru Jυsтℓσяγ):

Sigur, tocmai pentru asta am si postat anuntul. Astept datele tale de contact printr-un mesaj.

| ddav23 explică (pentru Jυsтℓσяγ):

Sigur, tocmai de asta am si postat anuntul Astept datele tale de contact printr-un mesaj.

| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru ddav23):

Ok da-mi un mesaj privat cu id-ul tau daca vrei

4 răspunsuri:
| Gorath a răspuns:

Eu,eu,eu!