| Akid a întrebat:

Am 18 ani, in vara termin liceul si as vrea sa plec in afara Romaniei ca Au-Pair! Se gasesc repede familii? Eu as prefera sa merg in Anglia, pentru ca ma descurc mai bine cu limba engleza decat cu alte limbi straine. Exista cineva pe acest site care este sau a fost Au-pair? As vrea sa-mi povestiti mai multe, daca sunteti vreuna/vreunul Au-Pair, sunt foarte curioasa. Astept raspunsurile voastre! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai fost? Te-ai întors? Ai rămas acolo? Ne spui și 9 cum a fost?