| yulyan32 a întrebat:

Salutare, am 19 ani,am absolvit liceul in anul asta, am luat bacul cu 10 la mate, 5.10 la romana si 7.10 la geo. Dar nu am mers la facultate anul acesta, voi incerca sa merg la anul. Daca stie cineva, sau are experienta si cunoaste,mi-ar putea da anumite sfaturi pentru viitor?( ce facultate este cu adevarat folositoare, etc). Am capacitte destuld e buna pentru invatat.

3 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Păi, dacă ai luat 10 la mate, du-te chiar la Facultatea de Matematică, sau la ASE, sau la Cibernetică.

| Evolution a răspuns:

Cu romana nu prea stai bine.
Mergi si tu la o facultate tehnica daca iti place matematica.

| yulyan32 explică:

Pai eu nu sunt asa de bun la matematica, adica am dat la m2 ....si a fost si usor subiectul, ma pricep cat de cat, dar am avut si noroc cu acel 10 big grin
as vrea sa aflu niste facultati cu locuri bune de munca.