| bogdandragosamariei a întrebat:

Am o mica întrebare. La ce materii se dau diferențele pentru a mă transfera la Colegiu? Apropo, sunt la clasa de liceu, nu la profesionala. Cu "specializarea" de Tehnician design vestimentar. Am vorbit cu secretariatul, m-am informat cat de cât, dar am uitat sa întreb la ce materii se dau diferențele, deci?!

11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"La ce materii se dau diferențele"

la ce specializare vrei sa ajungi?

| sierra1 a răspuns:

In ce clasă treci?

| bogdandragosamariei explică (pentru sierra1):

In clasa a IX-a

| sierra1 a răspuns (pentru bogdandragosamariei):

Deci treci in clasa a 9 a? (obs. foaaarte greu de comunicat cu tine)

| bogdandragosamariei explică (pentru sierra1):

Da, trec in clasa a IX-a, tocmai am menționat...

| sierra1 a răspuns (pentru bogdandragosamariei):

Nu dai diferențe (de fapt, acum nu te poți muta, poate la anul)

| bogdandragosamariei explică (pentru sierra1):

Mi s-a spus că fac numai un semestru și gata, dar mna...se pare că nu am și eu niste informații bine puse la punct, una îmi spune secretara, alta vad pe internet...

| sierra1 a răspuns (pentru bogdandragosamariei):

După un semenstru se mută cei cu probleme reale și... pile

| bogdandragosamariei explică (pentru sierra1):

Pile, a? Și care i faza cu problemele reale? Adică?

| sierra1 a răspuns (pentru bogdandragosamariei):

Nu e cazul dar :

la schimbarea domiciliului părinţilor într-o altă localitate

deci faci cum ți-am spus.

în cazul unei recomandări medicale, eliberată pe baza unei expertize medicale efectuate de direcţia de sănătate publică;

și altele mai nașpa