| PopeMarinaru69 a întrebat:

Salutare,astăzi s-a oprit niște persoane lângă mine și m-a intrebat dacă am un pix și o apa, cineva mi-a spus ca se poate droga cu ele, spuneți mi și mie voi întra la pușcărie dacă ii prinde drogați la volan? Eu nu am știu ce vor sa facă cu ele am avut intenția doar sa ii ajut

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Acel cineva care ti-a spus este tot de varrsta ta, asa „naiv"?

| Simpatic a răspuns:

Pix si apa si iese drog din combinatia celor doua?
cred ca din aceasta cauza elevii din clasele a 8-a si de la liceu, din ziua de azi, sunt praf la invatat, pentru ca sunt drogati de la pasta pixului pe care o mananca
sa stii ca si cei din generatia mea aveau prostul obicei sa "manance" pasta de la pix, majoritatea rontaiau rezerva si se lua si pe limba, nu am vazut pe unul sa fie astfel drogat, poate doar naiv

suntserios
| suntserios a răspuns:

Maxim intri la pușcărie pentru cum scrii in limba romana.

| Fatamuntilor a răspuns:

Aia au facut misto de tine.
apa obisnuita(fara nimic in ea) si pixul sau subtanta din mina) nu sunt droguri! asfel toti am fi detinaori de droguri.

| johnnny123 a răspuns:

De când este ilegal să dai cuiva un pix și o apă?

| gabicoo a răspuns:

Daca ii dadeai spanac si il fumau atunci intrai la bulau.

| Lupică27 a răspuns (pentru gabicoo):

Nu neaparat, fara probe mai greu.

| cfrtobias a răspuns:

Maine faci puscarie dejawinking

| cfrtobias a răspuns:

Doar de curiozitate cati ani ai? 16?

| StoicAnalysis a răspuns:

De la pix si apa? ce s-a schimbat generatia... Acum 10 ani se drogau baietii cu frunze stropite cu otrava de gandaci si praf pentru igiena intima la femei. laughing
Stai linistit. Nu te salta nimeni pe sus in cazul tau.

| Lupică27 a răspuns:

Da frate, fa-ti bagajul ca vin mascatii sa te ridice

| blairelovesmusic a răspuns:

Stai linistit/a ca nu se intampla nimic. Nu ai cum sa te droghezi cu apa si un pix.

| LisaJulie a răspuns:

Pare ca ai scris întrebarea la mișto nu te supăra! Cum sa te droghezi cu un pux și o apa?

| PopeMarinaru69 explică (pentru LisaJulie):

Nu e la mișto, doar ca prieteni mei(eram cu ei în acel moment) mi ai spus ca aveau o doza cu ceva folie și m-am gândit ca dacă i am ajutat și vor spune de unde au făcut rost de droguri etc, vor spune ca eu i am ajutat pe ei cu pix și apa, de aia am pus întrebarea ca să fiu sigur

| Ioan3005 a răspuns:

Nu ai cum să fii complice, când nu frecventezi aceste persoane - în acest caz.