| zuly a întrebat:

Salutare!
Aveți ceva sugestii de piese românești pentru festivitatea de absolvire a facultății? Că străinătățuri sunt o groază și se repetă an de an pe la festivități. Avem și noi muzică frumoasă doar că nu mă pot gândi eu acum la ceva potrivit pentru ocazie. Un pic de ajutor, vă rog? happy

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.ce zici de astea?

Mircea Bodolan - Ranitul intre linii

Sfinx - Intr-un cer violet

Mircea Vintila - Un Om Pe Niste Scari

Doru Stanculescu - Ai, hai

Stefan hrusca - "Dragi Parinti"

Valeriu Sterian - Amintire cu haiduci

| ioanaioana a răspuns:

Inearca melodii de la holograf,taxi,stefan banica jr, poate o melodie de la asia, sau andre tonguewinking

| zuly explică:

@Apache, melodiile pe care le-ai sugerat sunt foarte frumoase, ascult cu plăcere folk, dar... am nevoie de ceva anume pentru această ocazie, cu versuri relevante, pentru când intră și ies studenții din sală în toci și robe, ceva memorabil care să ne rămână o amintire frumoasă legată de eveniment.

| robylego a răspuns:

Love is for free.Stefan Banica jr. ce zici?

| insomniak87 a răspuns:

Poti sa aculti melodia asta http://www.gradfest.ro/......orever.mp3