| Kennedy97 a întrebat:

Salutare. Pentru cei care sunt la şcolile militare de subofiţeri de jandarmi/cei care ştiu...care este media de la Bacalaureat cu care se poate intra? Mulţumesc!

Răspuns Câştigător
| rozbombon a răspuns:

Nu se tine cont de media de bac numai la departajare. se dau probe sportive, examen grila din gramatica si engleza

| Kennedy97 explică (pentru rozbombon):

De probe şi de examene ştiam, dar mă interesa să ştiu dacă o să iau notă mică la bac, dar de trecere, să nu îmi afecteze admiterea. Mulţumesc, oricum!

1 răspuns: