| bogdi9509 a întrebat:

Salutare, stiti cumva cam in ce conditii se aproba un transfer de la o facultate la alta? (intre facultati cu aceeasi specializare) Eu am intrebat la mine la facultate si mi s-a spus ca sunt sanse slabe sa-mi fie aprobat transferul.

1 răspuns:
| asis07 a răspuns:

La unle facultati exista sansa sa dai admitere din nou la facultatea la care vrei sa te transferi si apoi sa ceri o echivalare a anului universitar pe care l-ai terminat in facultatea din care vrei sa pleci.