| Selysium98 a întrebat:

Sunt la profil electrotehnica si as putea sa ma mut la un profil cu taxa, tehnologia informatiei unde as face mai multa programare, la o facultate din Brasov. Ce sa fac? Ce ma sfatuiti? Imi plac mai mult programarea decat fizica. Si ca si job am vazut ca se gasesc mai repede cele de programator decat electricieni. incepatori

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Mergi acolo unde îți place. Dacă îți place programarea mergi acolo. Când vei ajunge la programare o să fie nevoie să alegi una sau mai multe din ramurile acesteia.
Nu este ușor în nici o activitate; dar important este să îți placă.

| Selysium98 explică (pentru anonimg):

Multumesc mult! E cam delicata faza asta

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Programarea o poti invata si pe cont propriu