| Socaciu_Alex_1995 a întrebat:

Salutare TPU as dori sa ma ajutati in legatura cu : cum as putea pune mai multe pagini din pdf pe o singura pagina. Si sa o scot la imprimanta...
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| christall a răspuns:

Dai file>print iti apare o fereastra >Pe undeva ai Multiple>Pages per sheet si de acolo poti sa selectezi cate pagini vrei pe o singura pagina. Sub pages per sheet ai page order de unde poti sa schimbi vertical sau orizontal.

4 răspunsuri:
| christall a răspuns:

Din print setup poti alege mai multe pe o pagina.

| Socaciu_Alex_1995 explică (pentru christall):

Oare poti sa imi dai mai multe detalii?

| christall a răspuns (pentru Socaciu_Alex_1995):

Dai file>print iti apare o fereastra >Pe undeva ai Multiple>Pages per sheet si de acolo poti sa selectezi cate pagini vrei pe o singura pagina. Sub pages per sheet ai page order de unde poti sa schimbi vertical sau orizontal.

| LexiEla a răspuns:

Ai putea sa faci print screed si sa intri in paint (il au toate computerele) si sa le pui acolo

| Socaciu_Alex_1995 explică (pentru LexiEla):

Mersii la asta nu m-am gândit