| Lydia2806 a întrebat:

Sunt clasa a 8a și vreau să mă duc pe uman (specializare în științe sociale). Mai departe vreau sa urmez facultatea de psihologie. Care este media de admitere la facultate?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista o medie fixa, nici macar la o singura facultate, in fiecare an media poate fi diferita si n-avem de unde sti cat va fi atunci cand vei sustine tu admiterea. Vezi media de anul trecut pe site-ul facultatatii de psihologie la care vrei sa mergi sau te poti uita pe site-urile tuturor facultatilor de psihologie din Romania.

| PaulSergiu a răspuns:

Cauta o facultate de psihologie pe internet la care doresti sa intrii si vei gasi la ei pe site notele de intrare din ultimul an

| VreauSaFiuMilitar a răspuns:

Buna... nu ai medie de admitere. Iti depui dosarul, daca ai luat bacul.