| anonim_4396 a întrebat:

Sunt elev in clasa 8-a si in scurt timp voi avea evaluarea nationala...mda straight face
Ok, deci mie imi este extrem de frica la matematica...
Si as vrea sa imi spuneti care ar fi toate tipurile de probleme de la subiectul 2!
Stiti voi subiectul 2 baga in ceata toti elevii...pentru ca nu se stie ce va pica.
Si as vrea sa nu mai stau cu frica asta cum ca la subiectul 2 va pica o problema din clasa 7, 8 care se rezolva cu o anumita metoda si eu nu o mai tin minte...
Help!
Sper ca ati inteles ce vreau!

1 răspuns:
| Gaming_Sishu_1996 a răspuns:

Salutare! pentru tipuri de probleme, ai putea sa iti intrebi profesoara de matematica, dar, banuiesc ca ati facut recapitulare pentru examen.