| Iяiηα a întrebat:

Vreau sa stiu care e cel mai bun liceu din Pitesti.Dau funda celui care ma lamureste cel mai bine si care,intr-un fel, are aceeasi preferinta ca mine.Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| AnnaAnnne a răspuns:

Stau in Pitesti si cel mai bun liceu este Zinca acolo iti trebuie o medie foarte mare ca sa intri sunt si profesori bunI plus ca m. Am uitat chiar ieri la top cele mai bune licee din Arges unde pe 1loc aparea Zinca, daca vrei poti merge si la Balcescu, Bratianu si astea sunt licee bune.

| Iяiηα explică (pentru AnnaAnnne):

Sunt de acord cu tineee! Zinca e cel mai tareeeee! Acolo vreau si eu sa intru.
App, ce clasa esti? La ce scoala/liceu?

| AnnaAnnne a răspuns (pentru Iяiηα):

Clasa a7 a scoala Nr. 1, tu?happy

| Iяiηα explică (pentru AnnaAnnne):

Clasa a 6-a, scoala nr 14

5 răspunsuri:
| AlinaTha112 a răspuns:

Cel mai bun e Odobescu. Daca asi fi in locul tau asi alege Cantacuzino nu e cel mai bun da e cel mai convenabil (parerea mea) happy

| Anonima5550121 a răspuns:

Pai cel mai bun e Odobescu deoarece la Bratianu e ca la scoala Nr. 5 adica nu primesti notele pe care le meriti pentru ca sunt 2 grupe: favoriti si restul. La Zinca e la fel ca la Bratianu... cam astea ar fi cele mai "bune" din Pitesti.