| Costis3x69 a întrebat:

Salutare tuturor și buna la mulți ani tuturor celor cu numele de Andreea Andrei Adrian Adriana (inclusiv mie) deci la ce vârstă poți avea permis de conducere pentru motoare? Nu mașini exclusiv motoare motociclete scutere ATV etc?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

ATV-urile sunt o inventie teribila daca stai sa te uiti la impactul asupra mediului inconjurator, deci eu te-as ruga sa te reorientezi spre altceva, nu spre acest mijloc de transport care face ravagii prin paduri, din cauza amatorilor ignoranti.

| Hyperion7 a răspuns:

16,din ce știu