| Rockman a întrebat:

Salutari. Ati folosit sau cunoasteti pe cineva care a folosit LucrareLaComanda pentru o lucrare de licenta sau orice alt tip de lucrare? Daca da, sunteti multumiti sau au fost probleme legate de plagiat, nota mica etc?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Plagiate sigur sunt, ca nu stau ei la fiecare client in parte sa scrie cate ceva de la 0, iar nota mica e foarte probabil sa iei avand in vedere ca habar nu ai ce e in lucrarea aia.

PS Mi se pare genial "feedbackul" scris prin pagina pe undeva

"am gasit in societatea asta nebuna in care traim, niste oameni normali care au dat dovada de respect fata de client"

pe scurt in lume asta nebuna in care traim el a gasit alti nebuni care sa fraiereasca