| TraSneL a întrebat:

Salutari.
Ma intereseaza foarte mult sa invat totul despre electrica, stiu cate ceva, nu sunt chiar nestiutor, insa vreau sa invat regulile, sa stiu sa fac circuite, legaturi in tabloul de sigurante, etc.

3 răspunsuri:
| blAster85 a răspuns:

Atunci ar trebui sa faci niste cursuri de specialitate in domeniu. teorie plus practica.nu pe net, pe net te poti uita la cate un tutorial ceva cand vrei sa mesteresti cate ceva.bafta

| TraSneL explică (pentru blAster85):

Practica fac, lucrez cu un prieten care este foarte bun in ceea ce face.