| EuILSustinePeCristi202 a întrebat:

Sarbatori fericite! Salutare tuturor! Am luat o nota proasta la sport. Este vorba de nota 7. Mai am doua note de 10. Stiu ca media mea va fi 9.
Le-am comunicat deja parintilor.
Ce as putea sa fac ca sa nu imi stric media generala? in rest nu am note rele. Doar o mica exceptie: 9 in teza de la matematica
vreau raspunsuri valabile flag

Răspuns Câştigător
| Lala20 a răspuns:

Umm.crezi ca iti trece 7-le in catalog? Acuma depinde la ce scoala esti.si eu "am luat" destui de 7 si 6 si alte note la sport dar pana acum tot media 10 am avut mereu si sper sa fie asa in continuare. Daca ti-a trecut nota in catalog nu ai ce face. Straduieste-te sa iti iasa totusi 9, desi daca in rest toata mediile ti-s 10. ii cam culmea sa iti fie 9 la sport laughing Succes! Funda?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să înțeleg că ție nu-ți palce sportul în schimb, tocești?
Ai grijă pe viitor ce note mai iei! Socoteala de acasă nu se potrivește cu cea din târg.
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| LucianGabriel a răspuns:

Deci tu inveti dar nu prea le ai cu sportul.My friend 9 in teza la mate e mare(adica si eu in 5-8 la mate numa 10 am avut).La sport ti-l trece, cred(depinde de prof).
Asa am avut si eu tot un 7 si mi l-a pus.In clasa a-6-a si a fost singura medie de 9 deci media generala 9, 97.Deci asta-i viata.Si educatia fizica este o materia la fel ca oricare alta...sad

| Enma a răspuns:

9 la mate in teza ti se pare nota mica? doamne! eu stiu invata in continuare fratele meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floorlesin aici