| Enciu_Natalia_1997 a întrebat:

...Am luat astazi o nota proasta la teza de la matematica si nu stiu cum sa le spun parintilorcrying. Daca le spun simplu cum fac si cu celelalte note o sa i-a foc.Deci ce sa fac?
Cat mai repede va rog! Funda pentru cel mai bun sfatkiss

Răspuns Câştigător
| DubstepQueen a răspuns:

Simplu! Le zici adevarul si promiti ca vei lua note mai mari de acumwinking
P.S:Nu uita sa te tii de PROMISIUNE.
Funda?

3 răspunsuri:
| MissVamp a răspuns:

Cam ce nota e? nu conteaza... spune-le si promite-le ca vei lua note mai mari la oral ca media sa iti iasa macar- 7, 8! numai bine si bafta! :*

| matias1212 a răspuns:

E simplu.ori mai iei o nota buna si o zici deodata cu teza.ori iei o nota mai buna la mate.ori le zici direct nota

| carlotta a răspuns:

Nu ii spune poti sa-i spui ca nu ati premit inca nuatele