| anonim_4396 a întrebat:

Schimbarea cu probele orale și digitale de la bac va fi din acest an 2017-2018?

5 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Doar pentru fete; ele sunt experte la cele doua practici.winking laughing

| Andersen2k18 a răspuns:

Probabil ca da, dar din pacate ministru asta strica mai mult de cat sa schimbe.

| andreeahtml a răspuns (pentru Andersen2k18):

Ce fel de schimbare?

| itisnotimportant a răspuns (pentru andreeahtml):

Probele orale și digitale de la bac se vor susține în luna februarie și nu în iunie asa cum era înainte, deoarece elevii s au plâns ca e prea mare căldură în acea perioada.