| Muf a întrebat:

Se face matematica la facultatea de ecologie si protectia mediului? Cu chimia nu ar fi o problema, dar sunt de la filologie si as vrea sa stiu daca se face matematica sau daca sunt doar cateva notiuni. Mult'am!

3 răspunsuri:
| ZOB a răspuns:

De ce ai vrea sa faci o facultate care nu-ti ofera nici un viitor?

| Muf explică (pentru ZOB):

Intrebarea mea era alta. happy

| Muf explică (pentru Muf):

Plus ca nu stiu de ce se traieste cu ideea ca anumite facultati nu-ti ofera viitorul!? De ce aveti impresia ca viitorul este doar in Romania? asta chiar nu inteleg...
In fine...se face mate sau nu?big grin