| anonim_4396 a întrebat:

Se face matematica multa la Stiinte Economice, pe Marketing? Ar putea un elev de la filologie sa se duca si sa treaca cu bine de primul semestru in conditiile in care s-ar face matematica?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Se face matematică dar nu intensă. Evident că poți să parcurgi semestrul dacă ești cât de cât pregătită.

| anonim_4396 explică (pentru OnuOnulică):

Si cam cat se face? Am auzit ca pe marketing se face un semestru. Pe mine strict ramura asta ma intereseaza, nu finainte sau altceva unde chiar se face matematica.

| OnuOnulică a răspuns (pentru anonim_4396):

Vei face zilnic matematică. Practic 1-2 ore pe zi.

| anonim_4396 explică (pentru OnuOnulică):

Oh, mersi. Deci cred ca nu-i de mine laughing