| SweetLolipop a întrebat:

Se intampla ceva rau daca ma duc cu unghiile facute cu oja neagra la Biserica?

Răspuns Câştigător
| Meryem027 a răspuns:

Pff, fiecare are dreptul la libera alegere. La biserica trebuie sa fii cat mai decenta. Acum, tu stii. Noi nu suntem Dumnezeu ca sa putem judeca. Nu e ceva super grav, dar... faci cum crezi. Paste fericit!

11 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Nu se intampla nimic, important e sa vii la biserica, dupa restul...

| GothicTiamat a răspuns:

Serios? laughing)) O sa iti cada un clopot in cap.

| nesuferit a răspuns:

Nu, isus era de acord cu oja neagra

| SweetLolipop explică (pentru nesuferit):

Mah ma lasi...SI vezi ca se scrie Iisus

| nesuferit a răspuns (pentru SweetLolipop):

Numai cand vine pastele, si craciunu va aduceti aminte ca sunteti crestini? laughing si veniti si puneti intrebari ridicole pe TPU...
si stiu cum se scrie isus mucoaso, doar ca eu vreau sa-i iau numele la **** sa va arat cat de penibili sunt zeii vostrii
Paste fericit smug

| SweetLolipop explică (pentru nesuferit):

Inseamna ca esti necredincios. dar mai bine tac din gura.nu ma cobor la nivelul tau.fiecare scrie si vorbeste asa cum a fost invatat.

| privata a răspuns:

Hmm...eu am vazut ca doar copii (fetele ) emo se dau cu oja neagra.

| bxyismylife a răspuns (pentru privata):

Ba nu. Chiar e elegant in anumite combinatii. Si numaii emoistii se dau cu oga neagra. Si rockerii, si punckerii, si goticii' smug

| SweetLolipop explică (pentru bxyismylife):

Nu sunt gotica, rockerita sau emo.doar imi place culoarea asta pe unghii

| Rockart a răspuns (pentru privata):

Eu nu sunt emo şi de când mă ştiu îmi fac unghiile negre.