| yoni a întrebat:

Se mai dau tezele cu subiect unic? sau ingheata anul scolar? fac profesorii greva?

65 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va mirati...sunteti in romania... aveti asteptari mai mari? asta e tara in care traim...prostie pe strazi, prostie in blocuri, prostie in invatamantul ROMANESC scolar, prostie peste tot... face cineva ceva? NU! cat despre greva asta, profesorii si idiotii aia din invatamant nu judeca... tezele k tezele... dar sa inghete anul scolar? oameni buni mai e o luna pana se termina scoala...cum sa inghete anul scolar? eu una nu mai repet clasa a 8-a, mi-a ajuns sa stau si sa invat k proasta, ca acum la final sa se intample asa ceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nene daca aflati ceva banGz0r_30zz anuntati'ma si pe mine pls!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt tot a opta... Daca nu se dau tezele guvernul s-ar putea sa nu mai ia in considerare notele tezelor pentru ca sa nu se blocheze anul scolar...
Doamne, Ce Tampenie eu am note mai mari in teze decat in oral angryangryangryangry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai... eu cred ca nu ingheata anul...nu are cum ...my e o luna de scl... si daca fac greva... sa fac ce vor... poate my avem timp sa invatam...cine stie ce le my trece prin kp...happyhappyhappyhappy numai noi avem de suferit...cryingcryingcrying k ii doare undva...cryingcryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

VA ZIC TOTUL CONCRET!
Sa HOTARAT TOTUL!
ma numesc Adriana Macovei si sunt de la institutul de invataman Tudor Vianu! Am 28 de ani! Asa ca stiu ce inseamna pentru voi!
ANUL NU SE INGHEATA!
Greva se desfasoara in acest moment!
Tezele cu subiect unic se vor da in data de 26 mai la Liba si literatura romana, pe 1 iunie ( pentru clasele a VIII-a la Limba si Literatura materna / Geografie / Istorie ) si pe 4 iunie la Matematica!
Asa ca nu va mai speriati! Va doresc un an bun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SPer sa se dea tezele, ca daca nu shunt mhoarta crying.eu sunt a8a she vreau la liceu kine draq mai repeta anul? Oricum astazi vom afla...fratzilor urmaritzi stirile! Sa dea D-zeu sa se dea tezele si sa nu inghete anul ca is prosti astia din invatamant dar sper ca nu chiar asa.SUCCES la teze( daca se dau).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine sa dam tezele cu subiect unic decat sa inghete anul. Pentru ca daca ingheata anul il repetam de la inceput

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand.
greva e programata petnru 5, 13 (nu 14) si 21

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tezele cu subiect unic se dau doar daca toate liceele dau. nu se poate 100 sa dea si 20 sa nu dea deoarece atunci nu mai sunt cu subiect unic happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nushstraight faceda n-as vrea sa inghete anulcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci din cate am auzit eu, si daca nu dam tezele vor pune aceleasi note din sem I si vom trece clasa a VIII-a dar nu vom putea da anul acesta la liceu, deci intr-un fel ingheata anul, dar nu ca repetam a VIII-a!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci din cate stiu eu, si daca nu se mai dau tezele, nu repetam clasa a 8-a, pur si simplu ne trec notele din sem I si terminam clasa, numai k nu o sa putem sa dam anul asta la liceu, vom sta un an acasa... dar nu ca repetam clasa...asta nu se va intampla! Deci sa asteptam pana maine si vom vedea!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai eu sunt din suceava ...si cica noi dam tezele sigur worried...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teza la romana nu se mai da si anul scolar nu ingeata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ii ia naiba si pe profesorii astia. sa faca altadata nu acum...cand sunt si tezele.si in loc sa intram relaxati in vacanta ne gandim ca in vara noi dam tezetongue aiureaaaa...straight face pff.nici nu stiu ce sa spun va dati seama ca profii mei de la scoala au zis sa ne uitam la tv ca ei nu mai stiu...va dati seamalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba ce panarame de oameni x-( in iunie in loc sa stam...ca am terminat tezele venim ca prostii sa le dam ca fac profesorii frate greva ca dupa nu puteau face x-(... sper sa le dam si sa nu se mai repete chestiile astea...sa se mai gandeasca si la prostii de noi cand or mai face greva. x-( (da' cred ca se dauwinking ) baftawinkingbig hug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU SE MAI DAU :d CEL PUTIN ASA AM INTELES

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu se va ingheta anul scolar si se vor da tezele cu subiect unic dar nu stie nimeni ce trebuie sa scriu sa-mi de-a niste variante?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GREVA ASTA ESTE O MARE PORCARIE MACAR SA NE LASE PE NOI COPIII SA TERMINAM O DATA CU TEZELE J DUPAIA POATE SA FACA GREVA CAT OR VREA EI J SA NU NE MAI BAGE PE NOI COPIII IN SALARIILE LOR K NOI VOM AVEA DE SUFERIT PTR PORCARIA ASTA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce te intereseaza tare rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se dau tezele unice in 2009?
spuneti repede sa stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica se mmia dau dar aflam maine dimineata laughingca le dam normal laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da tezele se mai dau ...nu scapam de ele...se pare k cea la matematicaa si geografie. 13 respectiv 21 sigur se vor da.in schimb cea de pe 5 de la romana va fi programata pe 9 adica joi... din ce au anuntat. dar cine stie ce va fi pana atunci!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tezele se vor da dupa ce le mareste la profesori salariile... sper sa nu le mareasca niciodatalaughing... dar teza la romana se va da joihappy.ati vazut toti pe PRO TV stiu...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una este invatatoarea si alta este profesorul ai inteles, teza se va da pe data de 7 happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stati linistiti :-J.raspunsul directoarei mele a fost : urmariti stirile si aflati voi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA se da pe 7 mai, fiindca profesorii au fost convinsi sa amane greva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tezele unice nu se mai dau, sigur.anul scolar nu ingheata k au prifeorii nevoie de activitate pt.bani,iar se va face la inceputul anului.