| Mostesare a întrebat:

Se mai pot face înscrieri online la facultățile din cadrul Universității Tehnice din Cluj-Napoca? Dacă da, dați un link

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU mai apare linkul cu înscrierea online :(
Deci, cred că NU se mai pot face înscrieri online!

Oricum, NU prea te ajută înscrierea online : oricum, TREBUIE să mergi personal să realizezi înscrierea!

"Am văzut că pe site există posibilitatea de înscriere online. Mă ajuta cu ceva?

Înscrierea online reduce timpul pe care îl veți petrece în momentul depunerii dosarului la comisia de înscriere. Atenție și cei care se înscriu online trebuie să se prezinte la comisia de admitere cu dosarul în perioada înscrierilor!" - SURSA :
http://www.utcluj.ro/admitere/licenta/faq/

Toate cele bune!

| Mostesare explică (pentru bursuc001):

Mulțumesc de răspuns!

| bursuc001 a răspuns (pentru Mostesare):

Cu plăcere happy

O seară frumoasă!