| Anonimafarahaz2 a întrebat:

Sfaturi de invatat muuuulta materie in 3 luni? Adica toata materia la bio si romana pana pe 27 iunie (27 de eseuri la lb romana si 50 de pagini la bio) laughing))) rețin mult mai bine cand sunt sub presiune de timp. Nu sunt singura care a lasat tot in ultimele 3 luni, nu? laughing)))

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Inchizi toate site-urile de socilizare, inchizi telefnul si te apuci de tocit, ca sa asmilezi ceea ce nu ai invatat in ultimii 2 nai, ca nu-i timp d epierdut inutil.
Se poate daca vrei, dar trebuei sauiti d eprieteni, detelefon si de alte socilizari.
Sport la invatat si succes la examen!

7 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Apuca-te de invatat, fa-ti un program si imparte materia astfel incat pe saptamana sa inveti cateva eseuri.Nu mai lasa pe ultima clipa.

| 120bulevard a răspuns:

Ia si invata, astia ca voi apar la stiri de obicei ca scrieti numai minuni.

| Anonimafarahaz2 explică (pentru 120bulevard):

Ce rau, voiam sfaturi constructive nu mistouri?

| 99290 a răspuns:

Fii fericit
Esti sigura ca sunt 27 de eseuri ci nu mult mai puține?

| Anonimafarahaz2 explică (pentru 99290):

Sunt sigura, dom’le