| LgExpert a întrebat:

Spuneti-mi niste facultati private din Bucuresti in care sa nu trebuiasca sa mergi chiar in fiecare zi la cursuri, adica acele facultati care daca dai bani nu trebuie sa treci prea des pe la ei mergi la examene( si nu ma refer la fara frecventa), FUNDA

PS cine imi da raspuns gen du-te la cursuri ca iti prinde bine sau chestii din astea primeste vot negativ

Multumesc pentru intelegere

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ori e fara frecventa ori de duci la cursuri nu exista intre

| LgExpert explică (pentru suntserios):

Da stiu ca oficial nu exista intre dar neoficial sunt anumite facultatii publice la sectie de zi insa care daca dai bani nu trebuie sa fii mereu prezent, insa nu stiu care