| yooleonard a întrebat:

Spuneti-mi si mie toate planetele dupa distanta de la Pamant la ele.

4 răspunsuri:
| Adrianetc a răspuns:

Copilule esti inapt? daca te duce putin capu gasesti pe orice, wikipedia, google. orice. vad ca ti-e sila si sa dai niste clicuri, daca o sa continui asa neuronii o sa se indeparteze de creier ca nu prea sunt stimulati. prostule

| yooleonard explică (pentru Adrianetc):

Bai tentativa de avort, am vrut si alte linkuri de la voi sa vad da ca e vreo diferenta intre imagini, si *** de ce mai exista TP, daca nu pui intrebari, mars si culcate langa mata