| Daniel987 a întrebat:

Spuneti-mi si mie tot ce este legat si ce poate sa dea la bacalaureat subiectul 2 profil real, cu explicații, rolul verbelor, definiții, trăsături ale modernismului etc... va rog!
Dau funda

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"tot ce este legat si ce poate sa dea la bacalaureat subiectul 2 profil real, cu explicații"

cred că trece bac-ul, inclusiv sesiunea de toamnă și tot n-am termina! Oricum, baftă luni!

| Daniel987 explică (pentru sierra1):

Ma refeream ...sa imi enumerați stilurile acelea ...si sa imi explicați rolul verbelor