| Nueimportant a întrebat:

Stie cineva ce acte trebuie sa aiau la mine cand ma duc sa depun dosarul pentru Liceul Militar? Va rog mult de tot sa-mi spuneti pentru ca nu as vrea sa fac doua drumuri! Multumesc anticipat :3

5 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Ingeras, pai eu acum doi ani cand m-am interesat am gasit tot pe situl lor. Dar ei fac o luare de contact, pe Bastiliei, la biroul lor, si iti spun tot ce trebuie. Nu stiu cum sa ii anunti ca vrei sa mergi, ca sa te cheme pe Bastiliei. Salut.

| Neo12 a răspuns:

Intră pe site-ul acelui liceu pentru că sigur vei găsi detaliile necesare.
Sunt puţine licee militare în ţară, deci se găsesc informaţiile (pentru cel de la Breaza ştiu că există).
O seară frumoasă!

| Nueimportant explică (pentru Neo12):

Pai am intrat chiar acum pe siteul liceului de la Breaza si nu am gasit, de aceea intrebam...

| Neo12 a răspuns (pentru Nueimportant):

Hmm, ai sunat?
La mine acum 2 ani (când am fost a 8 a), prin mai au venit să ne prezinte programul şi actele necesare. Ne-a precizat despre site si zicea ca are alea afişate, dar acum nu ştiu. Sună la ei şi notează totul.