| justme2846 a întrebat:

Stiti vreun site unde ma pot pregati pentru evaluarea nationala? pentru romana vreau sa gasesc tot ce am nevoie adica la schita la basm la nuvela sa invat sa fac argumentari sa gasesc functii sintactice si valori morfologice va rog mult de totpuppy dog eyesluni am la romana examenul si imi e tare frica:-svreau sa ma pregatesc bine bine:X

Răspuns Câştigător
| lorycool a răspuns:

Edu.ro si mateinfo.ro.Funda?puppy dog eyes

| justme2846 explică (pentru lorycool):

Offsadle stiam si nu ma ajuta cu nimic:*dar uite si funditalaughing

6 răspunsuri:
| lorycool a răspuns:

Trebuie sa va folositi de mintewinking

| justme2846 explică:

winkingurat din partea ta(dar recunosclaughinginteligenta ideea)

| Magnifico a răspuns (pentru justme2846):

Da e enervant.Dar scapam acus de el mai are nevoie de doae 13 voturi si de o bataie zic eu dar acum nu cred ca i-o poate da nimeni laughing

| justme2846 explică (pentru Magnifico):

laughingoricum geniala ideea nici nu-mi trecea prin cap

| Magnifico a răspuns (pentru justme2846):

Geniala rau.E al 20-lea care face asta laughing