| VanGogh a întrebat:

Sun elev in clasa 9,,, Vreau sa fiu dentis,, ce sa fac sa plec la gimnaziu sau sa stau in liceu si peurma sa plec la universitatea de dentist

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Poate ar fi mai bine sa te duci INAPOI, la gimnaziu. Desi, la cum te exprimi, cred ca, cel mai bine te intorci prin clasa a II-a, sau ceva.

| eelenaly a răspuns:

Termina liceul si ai grija sa iei bacul iar dupa te duci la universitate. Daca ai bacul luat poti merge la ce universitate vreiwinking

| VanGogh explică:

Doamno dumneavoastra ati intrat sa-mi raspundeti la intrebare ori sa ma corectati?!