| beneamin a întrebat:

Sunt clasa 9 mate info deocamdata sunt extrem de nemultumit la matematica am 6 6 6 si 6 in teza, la fizica am media 7 la chimie 8 la biologie 9 oare ce este de facut si cum pot avea note mai bune

5 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Bună,
Răspunsul este unul foarte simplu: învaţă! laughing
Numai bine!happy

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu-i nimic, invata mai mult pe viitor, iar note tale vor creste cu siguranta.

| Exilee a răspuns:

Dcaa ai avut profesor de matematica in generala care sa-ti ofere o perspectiva a acestei materii complexe una mai simpla, si mentionez ca un profesor adevarat este cel care-l face pe elev sa perceapa materia sa intr-un mod cat mai simplu si logic, oricat de grea ar fi.

Despre notele tale, stiu ca sunt mici, dar daca din clasa a 9-a te plangi, ce o sa faci dumneata in clasa a 11-a?

| Exilee a răspuns:

Oricum sunt sigur ca poti!
Oricine poate, numai ar trebui sa dai o atentie marita scolii semestrul care vine! Notele nu conteaza happy

| Alexinho94 a răspuns:

Fa pregatire cu un profesor si incearca sa inveti mai bine si sa intelegi la matematica tot ce va explica profu!
Bafta