| anonim_4396 a întrebat:

Sunt clasa a XIa la Stiinte ale Naturii si nu stiu din ce clase sa dau bacul la biologie sad Voi ce imi recomandati? Clasele IX-X sau XI-XII? Mai precis care materie este mai usoara?

3 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Cel mai bine este IX-X.

| Hakuouki a răspuns:

IX-X recomand eu, mie asta mi se pare mai usoara, succes la bac happy

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, daca vrei sa te axezi pe asa ceva, trebuie sa fii pregatita oricand, cu ministerul invatamantului din ziua de azi, oricand te poti astepta la bac.