| TrollingFace a întrebat:

Sunt curios...
spuneti-mi si mie niste mari si golfuri ce scalda centrul de sud de est si de nord

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Iarăşi "căţeluşul ajutător"umblă cu cerşitul. Tu eşti neajutorat iar nu ajutător. Plus că enunţul cererii tale este stupid. Din ceea ce ai scris tu acolo, chiar să şi vrea cineva să te ajute nu ar putea pentru nu e clar ce vrei. De fapt nici tu nu ştii ce vrei.

| Raluxx a răspuns:

Crek.mai bine zis iti trebuie la temelaughing)

Răspuns utilizator avertizat
| Raluxx a răspuns (pentru TrollingFace):

Nu vreau nici un vot si nici o funda stai linistitwinkingDar nici macar nu se intelege ce vrei tu exact.si pe desupra asta iti trebuia la geografie sau altcevawinkingwinkingDe asta era vorbawinking