| anonim_4396 a întrebat:

Sunt foarte stresata din cauza admiterii la facultate. Vrea sa dau la limbi si literaturi straine, sectia franceza-spaniola la Universitatea din Bucuresti.Problema e ca, cred ca, daca voi intra, voi fi la taxa si ma tem ca mama nu va avea de unde sa-mi plateasca taxa de inceput. Apoi am de gand sa muncesc, insa inainte de asta am nevoie de bani.As depunde dosarul si la limbi moderne aplicate, pentru ca nu e cu admitere, insa nu-mi place engleza, plus ca cursurile si examenele se vor da in engleza. ce sa fac? ce sa aleg?

Răspuns Câştigător
| deea1155 a răspuns:

Nu face ceea ce nu iti place, pentru ca daca vei intra la engleza la fara taxa vei pierde si sansa ca la anul sa reusesti la fara taxa la franceza-spaniola. Spor la invatat si succes!