| madalyyna08 a întrebat:

Sunt in clasa 9 la profilul stiinte ale naturii simplu. aSvrea sa ma transfer la acelasi liceu la stiinte ale naturii germana intensiv. Se poate? Si daca da, cand voi putea merge in acea clasa?

2 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Da, se poate daca ai media necesara mergi la secretariat si intreaba cum poti sa te transferi. Vei putea merge la ore incepand cu clasa a 10-a, cel mai probabil.

| Myyy3 a răspuns:

Da,se poate doar in vacantele legale.Trebuie sa vorbesti cu parintii si sa faceti o cerere la director sau directoare.Numai bine!