| vip002 a întrebat:

Sunt in clasa a 7-a si pana la anul as vrea sa ma gandescla ce liceu intru... As vrea sa intru la Seminar la clasa de pictura- restaurare... as avea un viitor cat de cat banos?

Răspuns Câştigător
| Amyns a răspuns:

Buna! Daca esti pasionat si nu abandonezi drumul asta pe parcurs, iei o decizie buna. O sa ai un parcurs frumos, urmand si o facultate de profil. Nu cred ca ai ce sa regreti.
Pace! happy

2 răspunsuri:
| Florian000 a răspuns:

Se castiga bine din cate stiu

| andreea200m a răspuns:

Daca chiar vrei un viitor banos. poti da la Liceul Militar... este un loc superb. daca te tii pana la sfarsit ramai cu o slujba asigurata si multi banii... daca nu... poti alege sa te duci la un liceu sa dai la filo... sunt multe facultati unde poti da la fililogie... sau mate-info daca iti place matematica...