| alexalx1234 a întrebat:

Sunt in clasa a 8-a si saptamana viitoare am evaluarea nationala si vreau sa va intreb cum credeti ca vor fi subiectele? Grele sau usoare? Astept pareri

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, subiectele vor fi mai UŞOARE şi anul acesta deoarece este un an electoral happy

Toate cele bune!

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Grele, sa va faca sa va sinucideti cat mai repede

| Ionut_Balan_1987 a răspuns:

Nu este grea si nici nu iei nota pe ia e doar cu coduri sa vada cat de mult ati evoluat

| adeedyaa a răspuns:

Buna, depinde cum te ai pregatit.
incearca sa recapitulezi inca odata tot ce crezi ca nu esti sigur/a ca stii si relaxeaza te, nu te stresa.
daca doresti sa urmezi un liceu, alege ce ti place.
succes!