| kkkk a întrebat:

Sunt in dilemaa.crying.cel mai bun rasp primeste funda....sa adunam punctele de la examen la romana.

daca sub 1 este tot corect avem 42 de puncte

daca sub 2 este tot corect avem 36 de puncte

plus 10 oficiu....adunand nu iasa punctajul maxim 100 de puncte, ci 88 dcc? ce trebuie facut? pentru a-mi calcula nota? crying

Răspuns Câştigător
| mihaela0205 a răspuns:

Și îți mai acordă 12 p pentru aspectul lucrării, adică dacă ai așezat în pagină. dacă ai scris frumos happy
Și 88 + 12 = 100 happy

| kkkk explică (pentru mihaela0205):

Alea 12 puncte nu sunt cele de la compunerile de la sub 1, 2? pe langa alea iti mai dau ei 12 puncte? thinking kiss

| mihaela0205 a răspuns (pentru kkkk):

Da. ți-am zis. îți dau pentru aspectul lucrării.