| AlexLol900091 a întrebat:

Sunt in primul an la o facultate, la fara taxa. Daca ma retrag acum, ma pot inscrie din nou? Stiu ca in aceasta perioada e runda a 2-a de inscrieri pentru cei care nu au luat bacul.Si daca ma pot inscrie, ma vor in scrie in functie de medie sau automat la cu plata.In ghidul studentului scrie ca ma pot inscrie automat la cu taxa, fara concurs, daca vreau sa-mi pastrez examenele deja luate si creditele?

1 răspuns:
| LondoneseCat a răspuns:

Poti sa ingheti anul din cate stiu eu. Diploma de bac o pastrezi oricum,nu trebuie sa mai dai bacul inca odata,in schimb, cand vei dori sa iti depui dosatul iar trebuie sa mai dai examenul dat pentru a intra la facultatea respectiva happy succes, funda?:*