Întrebare recomandată | dodo1530 a întrebat:

Sunt indecisa privind facultatea la care voi merge si as vrea sa imi dati niste ponturi. Puteti sa imi spuneti la ce facultate sunteti, cum se desfasoara cursurile, de ce ati ales acea facultate si altele? Multumesc! big grin

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Toatate cursurile se desfasoara aproape la fel indiferent de facultate si majoritatea isi aleg facultatea pentru ca sunt pasionati si se pricep la un anume domeniu nu pentru ca asa sunt sfatuiti de necunoscuti pe net