| anonim_4396 a întrebat:

Sunt la filologie si mai am un an si va trebui sa ma hotarasc la ce facultate sa merg. Nu am nicio idee ce sa fac mai departe, nu am o materie preferata sau ceva ce-mi place sa fac. Toata familia ma preseaza sa aleg ce vreau sa fac dar nu am nici cea mai mica idee. Voi cum v-ati ales facultatea/job-ul? Daca ati fost la filo ce vi s-a parut mai interesant cu ceva oportunitati?

1 răspuns:
| onlyiforyou0100 a răspuns:

Eu sunt tot la fililogie doar ca sunt mai mica si ma gandesc sa dau la Drept, poti da si la Limbi straine, Jurnalism.