| Bitterrr a întrebat:

Sunt la profesionala, n-am dat examenul de clasa a8 a si doresc sa ma transfer la un liceu unde nu-ti trebuia de la bun inceput sa fi intrat in examenul de clasa a 8a. Pot?

Răspuns Câştigător
| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Salut! happy Nu prea cred. Examenul trebuia dat, în mod normal. sad Vorbește cu directorul sau directoarea liceului la care vrei să te transferi și te va lamuri și dacă da,winking va trebui să soliciți o cerere. Mult succes! big grin Funda? happy