| shnako a întrebat:

Sunt la profil real si am bacu anul asta. Problema e ca nu reusesc absolut nicicum sa invat pentru partea a treia la romana. Mate, info, usor, dar romana pauza. Mentionez ca creierul meu nu e bun la invatat pe de rost.

Care imi da cea mai buna idee de a invata pentru partea a III-a la bac la romana are funda.

1 răspuns:
| Anet a răspuns:

Pai in primul rand citeste cartile, sau daca nu ai timp pentru asta ca mai e destul de putin timp pana la bac incearca sa citesti macar comentariile de cateva ori pe fiecare(banuiesc ca le-ati facut la ora, sau daca nu cumparati cartea cu subiectele rezolvate); sau poti merge pe risc si sa copiezilaughingp.s.insista mai mult pe subiectele genului epictongue