| iamprettybored a întrebat:

Știe cineva dacă la UBB în acest an trebuie încărcată în platformă și o "Cerere loc în cămin"? Apare menționat acest document pe platformă la confirmare, dar ce ar trebui să încarc? Nu am primit niciun model de cerere. Eu am bifat deja că vreau loc în cămin pe formularul de înscriere.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba pe secretarele de la facultatea unde te-ai inscris. Suna sau trimite un mail dar cel mai bine suna si insista daca nu raspund. Nu sta asa ca poti pierde sansa la un loc in camin si sa te vad unde stai tu in Cluj cu chiriile enorme happy

| iamprettybored explică (pentru anonim_4396):

Mersi, problema e că astea nu lucrează sâmbătă-duminică, iar eu duminică seară plec de-acasă... (într-o zonă în care nici nu am semnal).